ПорохіКо

Объявление

Допоможемо тваринам. https://www.animalprotect.org/ Кому небайдуже - звертайтесь в ПП

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ПорохіКо » Школа і все, що її стосується » Окремі стайки в 10-А, або чи дружний ми клас?


Окремі стайки в 10-А, або чи дружний ми клас?

Сообщений 1 страница 30 из 119

1

Народ, шо ви думаєте про наші стайки?Не про кожну окремо (бо врядче хтось зважиться говорити про це відверто..хоча...),а радше про сам факт?Як ви думаєте, що би було,якби хтось взяв і перемішав нас,як пазли?Апокаліпсіс чи дружба?

0

2

Квіто4кіна
я думаю апокалипсис,это невозможно....каждых хочет выдилится,но все вместе мы не можем выделится!!!у нас у всех постоянно будут ссоры...это точно!!!не советую пробовать

0

3

дзенькую...ферйштейн...тік от мну незрозуміла,як можна виділитись, якщо збігтись в майже однакомі компашки і там разом тусувати по школі?

0

4

Ну давайте ПІДРАХУЄмо кількість "наших" стайок...десь з 29 учнів...в кожній "стайці" по 3-4 учні так ?? отже 7 "штучок"...знаєте, якщо перемішати, то буде ай-яй-яй-яй-яяяйй...буде скучно...без всяких приколів на уроках і т.д.!!! Я впевнений, що буде Апокаліпсис!!!

0

5

2Казан
ти хоч сказати що якщо ми всі будемо спілкуватись між собою, то всім раптово  стане скучно? шо за брєд? :O

0

6

:girldevil: я не згодна з Казантіпом,я не думаю,що це буде нудно,я думаю ЩО ЦЕ ПРОСТО НЕМОЖЛИВО!!!чому неможливо?Тому що ми ж не просто так в стайки зформувались,не нас хтось,а ми самі!По нашим інтересам,життєвим пріоритетам,цінностям,симпатіям!Хто зі мною не згодний?

0

7

Юлька,  я ж не кажу шо ми маємо бути, як клони однакові..по смаках, приорітетах, цілях тощо...звичайно люди обирають собі у друзі тих, хто має шось спільне з ними... і я не маю ніц проти цього...я кажу про те, що ми ж по факту між групками майже не спілкуємось...тобто  ми як клас НЕ ІСНУЄМО...он гляньте шо зараз з Наташею..нема подружки і вона не має з ким спілкуватись...а все через те, що у нас у кожного ( чи радше у кожної, бо між хлопцями я такого не бачила) в класі є  одна-дві людинки, з якими ми спілкуємось...хіба це так має бути?

0

8

Квіто4кіна написал(а):

ти хоч сказати що якщо ми всі будемо спілкуватись між собою, то всім раптово  стане скучно? шо за брєд?

без всяких приколів на уроках і т.д.!!!

Аля..ну от якщо змінити там Саню Гуріна на Лешу...шо буде ??
Якщо змінити Риту на Ольою Ремезовською...чи Аліну Руденко....

Отредактировано KaZantip z);)7 (2007-10-14 16:55:56)

0

9

Квіто4кіна написал(а):

Я б не сказала,що Наташа нізким не спілкується!

0

10

Мне кажеться, что наше разделение хоть и печальный, но абсолютно закономерный и необратимый процес. Мы взрослеем, интересы не совпадают( или наоборот, совпадают), и мы групируемся с теми, кто наши друзья. В младших класах этого не было. Переломным был 8-й клас, особенно моя вражда с полевым и всеобщее ополчение на наташу и настю. Все после лета пришли другими. В 9-м тоже, но не было Полевого и Тараса, это сгладило многие углы. Но заметье, в 9 класе мы были уже другими чем в 8-м, а в 10-м уже другие чем в 9-м.
Проблема не в стайках, проблема в том что эти стайки не могут заключать "союзы", даже временные.

0

11

Власт
Я повність згоден з тобою...ми і так товаришуємо один з одним, хоча і союзи нам не помішають...але декому це не сподобається...комусь захочеться чогось іншого...і т.д.

0

12

В 10-ом класе, все пацаны держаться вместе! Ето очень хорошо. С 1-го сентября между нами не было ни одного конфликта!!! И надеюсь не будет. А сколько конфликтов уже было между девченками???

0

13

Достаточно, но они просто скрытые. Кричать на весь клас "Ты дура", "а ты - сука" никто не будет

0

14

Vlast
ну понятно,просто станут между собой всё обсудят и разойдуться,
вроде ничего не случилось!!!!!

0

15

Vlast написал(а):

Мне кажеться, что наше разделение хоть и печальный, но абсолютно закономерный и необратимый процес.

закономірний то закономірний..але не від того, шо так має бути...а від того, шо ми ніц не хочемо з цим робити...просто так склалось, а могло би скластись інакше...

Vlast написал(а):

Проблема не в стайках, проблема в том что эти стайки не могут заключать "союзы", даже временные.

згодна на всі 100
і шо порадите з цим робити?

KaZantip z)7 написал(а):
Квіто4кіна написал(а):

ти хоч сказати що якщо ми всі будемо спілкуватись між собою, то всім раптово  стане скучно? шо за брєд?

без всяких приколів на уроках і т.д.!!!
Аля..ну от якщо змінити там Саню Гуріна на Лешу...шо буде ??
Якщо змінити Риту на Ольою Ремезовською...чи Аліну Руденко....

млін, Пєрнатий...шо за наукова-хвантастика!!! я ж не кажу в буквальному сенсі перемішати клас, а скорше натякаю на те, що у МЕНЕ СКЛАЛАСЬ ДУМКА, що ми ЯК КЛАС НЕ ІСНУЄМО. НЕ ІСНУЄМО внаслідок того, що НЕ СПІЛКУЄМОСЬ МІЖ СТАЙКАМИ. Ферштейн?

0

16

Да. действительно клас существует постольку-поскольку. Просто существует неприязнь между людьми, и єти люди находясь в разніх групках не пойдут на сближение

0

17

Я бы не сказала ,что у нас такой ультра-недружный клас,просто проблема в том что всем пофиг друг на друга!

0

18

Знаете,мы дружные только тогда когда надо отстоять честь класса,напиример,
на уроках можем друг другу помочь,а так просто мы не общаемся..

0

19

I L A написал(а):

Я бы не сказала ,что у нас такой ультра-недружный клас,просто проблема в том что всем пофиг друг на друга!

ага...всекласний пофігізм якийсь

0

20

Когда нам нужно отстоять честь класа мы как раз далеко не сегда такие дружные. начиная от какой-нибудь тупой экибаны, заканчивая пришествием с Г-класом...

0

21

Явным примером того что некоторым особям пофиг на остальных есть даже то ,что не весь клас зарегестрирован в форуме.Я понимаю,не у всех есть комп,но его нет лишь 2-х -з-х человек.ГДЕ ОСТАЛЬНЫЕ?
Их не волнуют проблемы нашего класа!

0

22

Проблемы класа здесь ни при чем, это просто показывает определенный круг общения

0

23

кАК ты сам говорил-етот определенный круг общения и есть в некотором смысле проблемой класа!

0

24

Питання:"Що робити?"

0

25

Нічого вже не зробити...робити потрібно було в 3 -му класі....Знаєте,це як ситуація з тією дівчинкою з класу Алли ІВанівни,.....я не думаю,що її можна перевиховати,вона як була сучкою,так нею і залишиться...

0

26

Я считаю, зачем нам что-то делать?? Кто хочет, тот с тем и дружит. Представляете, если бы все девченки дружили вместе?? это что значит что по коридорам тоже надо ходить вместе?? Мне кажеться, что мы дружим групками, пусть оно так и остаеться!!! Это же никому не мешает. Главное чтоб просто было поменьше конфликтов.

0

27

Ладно, надо подводить итог, а то дискусия скоро пойдет по кругу:
Во-первых: это не изменить, даже если захотеть. Человек не может дружить со всеми
Во-вторых: зачем что-то менять, вопрос только в том, как организовать клас сделать что-то
В-третьих: лучше быть самими собой, а то определенное лицемерие меня просто добивает

0

28

Vlast
Правильно, только этого не все хотят понимать

0

29

Блин,мы - обычный клас! Вы думаете что в других класах что-то по-другому? Да нет,все также!тот же 10- в и 10-б. там все точно также

0

30

Vlast написал(а):

лучше быть самими собой, а то определенное лицемерие меня просто добивает

Очень не люблю лицемеров. Ненавижу когда влицо говорят одно, а за лицом другое. Это очень обидно. Кстати, в классе у нас таких много

0


Вы здесь » ПорохіКо » Школа і все, що її стосується » Окремі стайки в 10-А, або чи дружний ми клас?