ПорохіКо

Объявление

Допоможемо тваринам. https://www.animalprotect.org/ Кому небайдуже - звертайтесь в ПП

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ПорохіКо » Школа і все, що її стосується » ФОРМЕННА ЕПОПЕЯ: тепер жовті галстуки!!!


ФОРМЕННА ЕПОПЕЯ: тепер жовті галстуки!!!

Сообщений 1 страница 29 из 29

Опрос

Чи потрібна форма в школі взагалі?
Так, все має бути впорядковано і систематизовано.

0% - 0
Ні, це пережитки радянської епохи.

25% - 2
Так, інакше я б просто не визначилась би, що вдягти...

25% - 2
Ні, головне тут- навчання

37% - 3
Мені байдуже

12% - 1
Голосов: 8

1

Народ, як вам цей черговий задум адміністрації? Ви одягатимете краватки?

0

2

Я чего то не до конца допер, это что, теперь все должны носит галстуки?

0

3

та краватки то нічого, але от жовті це  :green:  :green:

0

4

спешіал 4 Власта і тих, хто ще не в курсі
сьогодні РБ повідомила нам  дуууже радісну новину про те, що "в нашій школі вводится новий елемент шкільної форми - жовті краватки, носити які мусять усі без винятку." і сказала, що вона вже здала  50 відсотків завдатку за них. Нас ніхто про те не питав і ,здається, навіть не думає питати.
ЯК ВАМ ТАКЕ?

0

5

Пошла на .... администрация. Я б не то что б не носил, я б даже не обратил внимания

0

6

Квіто4кіна
а девочки тоже должны одевать галстук???

0

7

Мариночка;-) написал(а):

а девочки тоже должны одевать галстук???

і дівчата і хлопці маєть носити ці довб*ні краватки...ще й жовті...це ж просто кАпець!!!

0

8

KaZantip z);)7
а всегда их носить или как парадную??

0

9

ну кажуть, що завжди...
:green: :green: :green:

0

10

якщо то вже так обов'язково, то хай адміністрація теж носить ті краватки!!!! Уявіть - пані Порох в жовтій краватці=))) як вам?
ПС.давайте перейменуємо школу з Мілленіумму в КАНаРЄЙКУ? Буде хоч виправдання, чого ми, як придурки, в жовтих краватках :mad:

0

11

та че вы паритесь? хоч носи, хоч не носи. В реале они тебе ничего не могут сделать. я серьезно говорю, я б не носил. У меня самого ввели ужесточение формы, так вот тут бывает приходиться хаваться, а то догану никому не охота. и то, перед проверкой я снимаю ремень, а когда пройдут снова одену. и нормально. Главное физичку избегать, а т она су.а прие..стая

0

12

Я даже на парадку его носить не собираюсь. Пусть хоть с школы выганяют. Я считаю это унижение, особенно для девочек, носить эти ужасные галстуки. Пусть Порох засунет себе их в ж.... Но если они даже и будут, то только мне кажеться на праздники, как желетки. Я лучше эту желетку носить КАЖДЫЙ день буду. Представляю, как  наши КРАСАВИЦЫ будут в  этих галстуках...

+1

13

Маринка, а хочешь прикол, так чисто для общего развития? Выгнать тебя из школы практически нереально. Только если ты совершишь криминальное преступление и тебя переведут в колонию :D
Ты ходишь в школу по месту жительства, а школа госю учереждение, так что ходи хоть каждий день без формы

0

14

Формально ти то правий, але, пан юрист, ти не врахував такого аспекту морального впливу, як нотації РБ, виховні години, перевірка  хворми і решта :mad:
Якби на то всьо було б начхати - без форми ходили б всі без винятку

0

15

я просто говорю к тому, что если б меня начали б каждый день записывать за отсутстивиэ желтого галстука, то я б наплевал бы. Не такая серьезная вина что б получать втыки

0

16

Vlast написал(а):

Не такая серьезная вина что б получать втыки

Звісно, але Рама не заслуговує на те, щоб її відчитували, як малу дівчинку, за наш зовнішній вигляд.
Форма - це не індивідуальне, бо клас, як і школа, - це колектив. Коли ж ти частинка певного колективу, мусиш йти на жертви своєму "я". Все не завжди так, як ми того хочемо, що ж робити. Деколи треба гальмувати власне "фе".

+1

17

Правильно!

0

18

Всему есть предел. Если б я им прям так начал бы мусолить глаза, то они б пошли напрямую

0

19

Главное не перегинать планку! :/

0

20

Та ну и фиг, просто задолбало что вместо изменений в учебе они хотят устроить очередную красивую показуху

0

21

А кого ні?
Я ненавиджу форму за своєю суттю. Просто тому, що мені набридло обирати одяг "Ай, тут смужечка, не можна то. Ой, тут білі квадратики, не дозволять"... Просто тому, що мені не комфортно. Просто тому, що замість кожної з однотипних білих блуз висіло б по симпатичному предмету одягу... і так далі, і тому подібне. І взагалі я не сприймаю нашої системи навчання, яка вже призвела до того, що в українських дітей рівень знань у 6 разів менший, ніж у країнах Європи (це при тому, що у тій самій Франції начаються 4 дні на тиждень). Якщо так взяти, все-все, що є в нас у країні неправильно, не так, як має бути... А інакше і бути не може, бо у нас комплекс "Ми бідні-нещасні українці, нас все життя гнобили, гнобили, гнобили, жертви, завжди жертви і завше будемо такими". І це вже не на рівні нації, а на рівні свідомості мало не кожного: робити з себе жертву ми добре навчились, а діяти - то так і не діємо. Давайте і далі плакатись, шукати винних, скиглити, кидати руки до неба. Бо інакше ми не можемо.

0

22

капец, Иляна уже сегодня в галстуке желтом была!!!Я ЕГО НЕ ОДЕНУ!!!!

0

23

Что,уже сделали? :lol:

0

24

Spyker
да не....иляна сама решила его одеть...по собственному желанию,да еще и почти все малые ходят в галстуках....это так ужастно,он не подходит,цвет сильно термоядерный

0

25

Ну иляна как всегда отличилась :lol:

+1

26

и еще там снизу большой значок школы милениум(((

0

27

Маринка
феееее.....издевательство))))

0

28

Жилетка явно лучше была!!! Я теперь даже готова носить её каждый день, только не эти галстуки!!!!!

0

29

Що ж все виявилось не так уже й страшно. Сказати сказали - зробити забули. Так навіть краще. На тому й амінь.

0


Вы здесь » ПорохіКо » Школа і все, що її стосується » ФОРМЕННА ЕПОПЕЯ: тепер жовті галстуки!!!