ПорохіКо

Объявление

Допоможемо тваринам. https://www.animalprotect.org/ Кому небайдуже - звертайтесь в ПП

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ПорохіКо » Школа і все, що її стосується » Большая политика в маленькой школе


Большая политика в маленькой школе

Сообщений 61 страница 90 из 92

61

KaZantip z);)7
а тексты,то вы не читали!!А письменное писали???

0

62

Мариночка;-) написал(а):

а тексты,то вы не читали!!А письменное писали???

тексти не такі самі будуть, як в білетах!!! Для нас особисто будуть підбирати!!! А що до письмового завдання, то буде те саме!!!

Отредактировано KaZantip z);)7 (2007-06-17 21:34:03)

0

63

KaZantip z);)7
я знаю,просто спрашиваю писали ли вы эти задания???Наша група писала

0

64

Мариночка;-) написал(а):

я знаю,просто спрашиваю писали ли вы эти задания???Наша група писала

ні, ми не писали!!! нажаль!!! Але можна це і самому вигадати!!! Я шо, не правду кажу??

0

65

KaZantip z);)7
правду,главное что б было правильно

0

66

KaZantip z);)7 написал(а):

мені набридло вже...ще і ці паралельники лізуть!!! Вони мені до одного місця, але і правду, я з ними так сильно не товаришую, тік в футбол граю, і знаєте, враження нуль!!! Підлітки, а ведуть себе, як повні...!!!

Упсссс....щось не те написав :lol: ....я змінив своє враження....хлопці нормальні..:bravo:

0

67

Приколь но что пришли Саня и Серый. Класные пацаны,веселее стало)))  :hello:

0

68

2 Казан
Они может и нормальные, но ты забыл позвать валика, керю и стальных (...)

0

69

Упсссс....щось не те написав  ....я змінив своє враження....хлопці нормальні..

Угу! Дуже-дуже гарні))) Особливо Сашко, дуже чуйна і щира людина із прагненням до справедливості.

0

70

Vlast
Хорошого ты о них мнения....

0

71

Смотря о ком. О ваших новеньких я ничего не говорю, но если ты мне докажешь обаятельность вышеуказаных мною лиц...

0

72

Vlast
При чем тут обаятельность. Они  нормальные в общении. Просто ты  с ними не общался, и говорить что они плохие не имеешь права.

0

73

Vlast
они нормальные по общению,с ними весело,и как-то пацаны быстро влились в колектив!!!а девчёнки не очень...

0

74

Та капец, я говорю не о Евчуке с Гуриным, а о всяких валиках да керях! Может они тоже тру мега такие из себя и просто образец для подражания

0

75

Vlast
Я поняла что ты о них говоришь!!

0

76

Народ, нас  знову кинули!!! Пригадується мені, що у передвиборчій кампанії нашого шановного Президента активно фігурував пункт про джинсові дні і дискотеки!!! І де воно то всьо,питаюся я??? Невже знову, політичний піар на довірливих виборцях???!!!! Не дамо себе ошукати!!!! Всі на Майдан!!!! :girldevil:
гм...ну то я вже розійшлась, звісно, але справді з початку року і нас не було ні дискотеки і джинсового дня, бодай одненького(((( а так хочеться)))) давайте шось робити,а???

0

77

Джинсові дні були обіцяні за те, що всі ходитимуть у формі. Так як в декого кожний день джинсовий, що тут переживати, хтось дозволяє собі все, щоб іншим не дісталось нічого. А от з дискотеками несправедливо.

0

78

Кожен  має право поводити себе так,як вважає за потрібне.
Декому правда терпець урвався.Але, якщо більшість класу ( а не дехто, хто схильний "всіх навколо звинувачувати у своїх бідах") вважає що саме через те, що

Чорнобрива написал(а):

Так як в декого кожний день джинсовий, що тут переживати, хтось дозволяє собі все, щоб іншим не дісталось нічого.

вся школа не має джинсових днів, то цей дехто( один-однісінький) готовий привселюдно покаятись і ходити і зразковій  хвормі  :D
АХНУНГ!!!СКРІЗЬ ВОРОГИ!!!АХТУНГ!!!  :D

0

79

Відсутність джинсових днів - це не біда, я кажу, що не варто через це піднімати галас, бо й так зрозуміло, чого їх немає. Адже культура кожної окремої людини - це її особиста справа. І нічого дивного чи незвичайного тут немає. А твоя агресія слугує лише дешевою заміною обгрунтованості.

0

80

Чорнобрива написал(а):

хтось дозволяє собі все, щоб іншим не дісталось нічого

Чорнобрива написал(а):

Відсутність джинсових днів - це не біда, я кажу, що не варто через це піднімати галас

Та я думаю, що якщо хтось вважає когось злісним узурпатором всесвітнього щастя, то то вже справді біда. Але скорше особиста біда людини, котра так думає.  :acute:
ПС. Та не варта ти  моєї агресії. Просто змирись з цим.
ППС. І спробуй не приплітати свої  особисті трабли до всього, що обговорюється на форумі і поза ним.

0

81

А хто кого вважає узурпатором людсього щастя? Людське шастя - це джинсові дні? що за маячня, щастя не у тому. Узурпатор - це, той, хто ходить без форми? Навряд, це той, хто ставить себе вище за інших. "Тільки" і всього.
Говориш одне, робиш зовсім інше. Визначся.
Ніяких траблів у мене немає. І тим паче проблему відсутності дискотек і джинсових днів я до себе вже ніяк не приплету. Тут ти вже зовсім перегнула зі спробами все біле перефарбувати в чорне.

0

82

:flood:
Я тобі вже ВСЕ сказала. Будеш загаджувати своїми проблемами форум- я буду змушена позбавити тебе такої можливості.

0

83

Блин, ну я под столом...

"Столбом огня и серы,
мир взлетел на воздух,
в чудо верить,
никогда непозно"
                ( Ария "Армагедон")

Ну серьезно, такую миролюбивую тему свели на конфликт

0

84

Стас, я ж запропонувала  спосіб вирішення конфлікту :D

0

85

Моє повідомлення безпосередньо стосувалось теми форуму. А твоє:

Я тобі вже ВСЕ сказала. Будеш загаджувати своїми проблемами форум- я буду змушена позбавити тебе такої можливості.

Є флудом, який містить образу. Так що твої погрози ні до чого не призводять, залиш їх при собі.

Vlast написал(а):

такую миролюбивую тему свели на конфликт

:D Власте, невже ти справді вважаєш, що "велика політика в маленькій школі" є миролюбивою темою?

0

86

Просто начинали с нормальных обсуждений и перешли на конфликт между собой.

0

87

Чорнобрива написал(а):

Моє повідомлення безпосередньо стосувалось теми форуму. А твоє:

Я тобі вже ВСЕ сказала. Будеш загаджувати своїми проблемами форум- я буду змушена позбавити тебе такої можливості.Є флудом, який містить образу. Так що твої погрози ні до чого не призводять, залиш їх при собі.

Моє повідомлення стосувалось обов'язків адміністратора.Образи ніякої в ньому немає.Жорсткіший тон - то прямий наслідок твоєї поведінки.Сподіваюсь, тобі все ясно і до цієї теми більше повертатись не буду.

0

88

Не самая миролюбивая, но по крайней мере не такая спорная, потому что все знают что справедливости нет, и за пиво надо боротися :D

0

89

Vlast написал(а):

все знают что справедливости нет, и за пиво надо боротися :D

Стас, говориш просто як класик. Я тебе тепер цитувати буду.

0

90

А то!  ;)
Просто Юля пошла на выборы не с тем лозунгом!

0


Вы здесь » ПорохіКо » Школа і все, що її стосується » Большая политика в маленькой школе