ПорохіКо

Объявление

Допоможемо тваринам. https://www.animalprotect.org/ Кому небайдуже - звертайтесь в ПП

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ПорохіКо » Школа і все, що її стосується » 10-А як мікросвіт макросвіту


10-А як мікросвіт макросвіту

Сообщений 151 страница 156 из 156

151

кто-то хоть что-то читал??

0

152

Ухти.=)))) Не сподівалась тут надибати список літератури=)))))Але сенкіс Дроздяці, що запитався, а Сашку, що виклав=)))) З мене КВАС=))))) Саш, тільки ти не лусни=)))))

0

153

Слухайте, з"явилась така ідейка, шоб в кінці літа, піти на пікнік. Пам"ятаєте, Р.Б. говорила, що в нас буде репетиція до 1-го вересня, тому ми тут подумали і... ну короче вирішуємо...:)

0

154

Пєрнатий, у нас з тобою просто якийсь радіозв'язок=))) Сьогодні тільки казала про то Дімі=))) Давайте зберемось в числах 20, коли вже всі будуть=))) Але поки що треба розповсюдити ідею в класні маси=)))) Так що давайте- пишіть, дзвоніть, посилайте телеграми=))))

+1

155

Я прочитал Вершники!!!!!!!!!! еще в начале лета. Потом взял Марусю Чурай, прочитал первую половину страницы и надоело :crazyfun: . А вот на счет пикника - я согласен!!!! Когда?

0

156

Ну ось і все... ШКОЛА

0


Вы здесь » ПорохіКо » Школа і все, що її стосується » 10-А як мікросвіт макросвіту