ПорохіКо

Объявление

Допоможемо тваринам. https://www.animalprotect.org/ Кому небайдуже - звертайтесь в ПП

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ПорохіКо » Ігри і приколи..чи то пак пришпили » Що ти зараз хочеш?


Що ти зараз хочеш?

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Хочу всі альбоми Пінк Флойда,Бітлів і окуляри,як у Джона Лєннона!!!з музікою не проблєма,а от з окулярами....ну де їх шукать??? Хочу кілограм морозива!!! Хочу, щоб весна тривала вічно!!! Хочу танцювати під дощем...
А ти?

0

2

Хочу лета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

3

І я хочу літа!!!А ще,хочу маленьке цуценя. ^^

0

4

Я тоже хочу!той терьера))))0

0

5

Я хочу,щоб вже почалася гра"Модель ООН" :writing:  :flag:  і хочу там з кимось познайомитись,завести нові знайомства (і не тільки))) :shine:  :idea:

0

6

Хочу апельсинового соку=))))))))))))))))))))))))))))))))

0

7

а я хочу шашлыка...

0

8

хочу спати :dontcare:

0

9

Хочу чтоб игра модель ООН уже закончилась!надоело сидеть и придумывать эти долбаные резолюции...

0

10

Хочу, аби шість латвійських дівчаток раптом перетворились на шістьох латвійських хлопчиків=)))))))

0

11

оооооййййй Аля...ну в тебе і мрії - дуже жорстокі :)

Хочу на Канари  :flirt:

0

12

Хочу прямые волосы!

0

13

Хочу ,чтобы у меня в комитете было больше мальчиков,чем девочек..))(или хотя бы не меньше)

0

14

KaZantip z);)7 написал(а):

оооооййййй Аля...ну в тебе і мрії - дуже жорстокі

Нєа, просто мну хлопчики більше подобаються ніж дівчатка :blush:
А тя мрії ніц так=)) Бажаю збучі=))))))

0

15

Може хтось подумаэ, що я дивак, але я хочу в школу!

0

16

Особисто я не вважаю тебе диваком адже сама цього хочу!Тільки не в 11 клас, а в 10!Ну це я думаю і так зрозуміло.А ще хочу на море!

0

17

Я теж хочу назад  в 10 клас) Ніяких клопотів... =)

0

18

А давайте гайнемо дружно в 10 клас=))))))))))))))) ПС. Я дико скучила за всіма..Ну...Майже за всіма.А ви?=)))))))))))))))))))))))))))

0

Похожие темы


Вы здесь » ПорохіКо » Ігри і приколи..чи то пак пришпили » Що ти зараз хочеш?